
Nagyfeszültségű Lifepo4 akkumulátor
A nagyfeszültségű lítium akkumulátorokat a lítium akkumulátorcellák feszültségéből határozzák meg, ami a hagyományos akkumulátoroknál magasabb feszültségű akkumulátorokra vonatkozik.
- Gyors szállítás
- Minőségbiztosítás
- 24 órás ügyfélszolgálat
A termék bemutatása
termékleírás
A nagyfeszültségű lítium akkumulátorokat a lítium akkumulátorcellák feszültségéből határozzák meg, ami a hagyományos akkumulátoroknál magasabb feszültségű akkumulátorokra vonatkozik. Ez a szempont elsősorban a lítium akkumulátorokra vonatkozik. Az akkumulátorcella és az akkumulátorcsomag szerint két típusra oszthatók, ezek a nagyfeszültségű lítium akkumulátorcellák és az alacsony feszültségű lítium akkumulátorcellák. A nagyfeszültségű lítium akkumulátorcellák energiasűrűsége viszonylag magas, és a biztonsági teljesítmény alacsonyabb, mint az alacsony feszültségű akkumulátoroké, de kisütési platformja viszonylag magas. Azonos kapacitás mellett a nagyfeszültségű akkumulátorok térfogatukat és súlyukat tekintve könnyebbek, mint az alacsony feszültségű akkumulátorok. A lítium-ion akkumulátor kapacitásának javítására vonatkozó magasabb követelmények miatt az emberek energiasűrűségükkel szembeni elvárásai egyre magasabbak, és a nagyfeszültségű lítium akkumulátorok megfelelnek az emberek jelenlegi elvárásainak.
Jellemzők
Könnyen telepíthető
Plug and Play
Saját fejlesztésű BMS
Autóipari minőségű eljárás
Magas biztonság és nagy megbízhatóság
A kijelző felület testreszabható
Gazda integrált nagyfeszültségű modul
Igény szerint teljesítménybővítés és ingyenes kombináció
Paraméterek
|
Tétel |
SUNIZE-HB240V100AH SUNIZE-HB256V100AH |
SUNIZE-HB288V100AH SUNIZE-HB307V100AH |
SUNIZE-HB336V100AH SUNIZE-HB358V100AH |
SUNIZE-HB384V100AH SUNIZE-HB410V100AH |
|
Cell Type |
LiFePO4 |
|||
|
Tipikus kapacitás |
100AH |
|||
|
Minimális kapacitás |
96AH |
|||
|
Névleges feszültség |
240V 256V |
288V 307V |
336V 358V |
384V 410V |
|
Töltés végi feszültség |
272V 290V |
328V 350V |
383V 408V |
438V 467V |
|
Kisütés végi feszültség |
198V 212V |
238V 254V |
278V 296V |
318V 340V |
|
Max töltőáram |
100A |
|||
|
Max folyamatos kisülési áram |
100A |
|||
|
Pillanatnyi Max kisülési áram |
150A |
|||
|
Túlfeszültség védelem |
120A |
|||
|
Védelmi funkció |
OCVP/UVP/OCP/SCP stb./OTP |
|||
|
Kommunikációs típus |
RS485 / CAN |
|||
|
Üzemi hőmérséklet |
Töltés: 0 fok ~50 fok Kisütés: -15 fok ~60 fok |
|||
|
Életciklus |
3000-szer/4000-szer/5000-szer/6000-szer |
|||
|
Tárolási hőmérséklet |
-5 fok ~35 fok |
|||
|
Tárolási páratartalom |
75 százalék vagy annál kisebb relatív páratartalom |
|||
|
Normál környezeti állapot |
Hőmérséklet: 25±2 fok Páratartalom: 45-75 százalék relatív páratartalom Légköri nyomás: 86-106 KPA |
|||
|
Kisütési csatlakozó |
Vízálló csatlakozó |
|||
|
Töltő csatlakozó |
Vízálló csatlakozó |
|||
|
Shell anyag |
Fém |
|||
|
Kagyló színe |
fehér |
|||
|
Méret |
460mm*565mm*1140mm |
460mm*565mm*1320mm |
460mm*565mm*1500mm |
460mm*565mm*1680mm |
|
Súly |
Körülbelül: 245 kg |
Körülbelül: 290 kg |
Körülbelül: 340 kg |
Körülbelül: 380 kg |
Termék csomagolása és szállítása
①. Mielőtt a termékek elhagyják a gyárat, ellenőrizzük, hogy megfelelően használhatók-e és telepíthetők-e.
②. A termék csomagolása során a speciális alkatrészeket, például a daru ágait és a különféle alkatrészeket egyenként csomagolják.
③ Csomagolás módja: A toronydaru egyes részeinek nagy hossza és mérete miatt általában nagy konténereket használunk a szállításhoz.
④. Ha OEM és ODM szolgáltatásokra van szüksége, és egyedi termékcsomagolási tervekkel és logónyomtatási szabványokkal rendelkezik, kérjük, előzetesen lépjen kapcsolatba velünk. A termékeket az Ön igényei szerint csomagolhatjuk.
⑤. Mivel a toronydaruk nagy és nehéz tárgyak, általában a tengeri, a szárazföldi és a vasúti szállítást választjuk.
GYIK
K: Hogyan védi a BMS az akkumulátorokat?
V: A BMS a Battery Management System rövidítése. Megvédi a cellákat a túl- vagy alacsony feszültség, túláram, magas hőmérséklet vagy külső rövidzárlat elleni károsodástól. Ezenkívül a BMS lekapcsolja az akkumulátort, hogy megvédje a cellákat a nem biztonságos működési körülményektől. Minden ONESUN akkumulátor beépített BMS-sel rendelkezik, amely nem látható az ügyfelek számára.
K: Használhatók különböző típusú akkumulátorok egy készülékben?
V: Nem. Az alkáli elemek, cink-szén elemek vagy újratölthető elemek egy készülékben történő bármilyen kombinációja károsíthatja a készüléket, vagy kiszivároghat az elemekből.
K: A ONESUN lítium akkumulátorok újratölthetők?
V: Igen. A ONESUN akkumulátorok újratölthetők.
K: Hol vásárolhatok ONESUN akkumulátorokat?
V: A ONESUN ügyfélszolgálatát a www.onesunpv.com webhelyen érheti el
K: Hogyan tudjuk garantálni a lítium akkumulátor minőségét?
V: Gyártás előtti minta tömeggyártás előtt; öregedési teszt ONESUN szolár inverterrel a csomagolás előtt; végső ellenőrzés a kiszállítás előtt a QA által.
Népszerű tags: nagyfeszültségű lifepo4 akkumulátor, Kína nagyfeszültségű lifepo4 akkumulátor gyártók, beszállítók, gyár





